FACEBOOK & INSTAGRAM

 Zacznijmy od mini testu!  

Poniżej widzisz zdjęcia*, które przedstawiają dokładnie dwa takie same dania – gruzińskie pierożki Chinkali i gruziński placek Chaczapuri. Załóżmy, że zdjęcia pochodzą z profili dwóch różnych restauracji. Na ich podstawie masz dokonać wyboru, którą restaurację dziś odwiedzisz.

My przed podobnym wyborem stanęłyśmy jakiś czas temu, wybierając miejsce na kolację ze znajomymi. Jak myślisz,  w której restauracji zarezerwowałyśmy stolik? 
Odpowiedź jest oczywista.

gruzińskie pierożki – Chinkali
gruziński placek – Chaczapuri

To jest to, czym się zajmujemy – ułatwiamy twoim klientom i klientkom dokonanie wyboru,  przyciągając ich do twojej restauracji. Ty zajmujesz się tym, na czym znasz się najlepiej: prowadzeniem restauracji, zatrudnieniem dobrego kucharza, zarządzaniem zespołem –  my sprawiamy, że twoja restauracja jest widoczna w mediach społecznościowych , prowadząc jej profil na Facebooku i Instagramie. Oczywiście, dobre zdjęcia to tylko początek drogi do rozwoju biznesu – my zajmujemy się kompleksową obsługą, począwszy od zdjęć, treści i akcji promocyjnych, na obsłudze klienta kończąc.

 Zdajesz sobie sprawę, że Facebook i Instagram to słaby punkt twojej knajpy? 
Skontaktuj się z nami – klik!

 Wydaje ci się, że całkiem nieźle prowadzisz profil swojej knajpy, ale nie widzisz efektów swojej pracy?  Zgłoś swój profil do darmowej analizy (klik), powiemy ci, co robisz dobrze, a co wymaga poprawy.

*Zdjęcia po prawej stronie są naszego autorstwa. Te z lewej były wykorzystywane zanim rozpoczęłyśmy obsługiwać profil restauracji.